O nás

IMGP5575Pekařství a cukrářství Jana Šubrtová vzniklo v roce 1991 v Třebenicích a nabízí denně čerstvé pečivo z nejlepších surovin. Dnes naše prodejny najdete v Mostě, Praze, Litoměřicích, Lovosicích, Třebenicích, Teplicích, Litvínově a v Ústí nad Labem.

Předmětem činnosti byla v té době výlučně výroba pekařských výrobků, a to ve vlastní, nově postavené provozovně v Třebenicích. Za účelem dosažení vysoké kvality nabízených produktů jsme veškeré technologie, jakož i receptury, dovezli z Rakouska a Německa, což s sebou přineslo obrovský úspěch na straně našich zákazníků. V této době, tj. v roce 1991, jsme cca 90% produkce zásobovali drobné prodejce potravin a 10% jsme prodávali v prodejně, v místě provozovny.

V roce 1994 byla nabídka našich produktů rozšířena též o výrobky cukrářské, tedy o vlastní výrobu dortů, zákusků a cukrovinek. Za tím účelem jsme postavili druhou výrobnu, tentokráte v Lovosicích.

Vzhledem k tomu, že všechny výrobky, a to jak pekařské, tak cukrářské, se vyznačovaly svou „domácí charakteristikou“, na rozdíl od jiných, průmyslově vyráběných produktů, neustále se zvyšoval zájem zákazníků o naše pečivo a zákusky, což s sebou přineslo i značné rozšíření sortimentu, ale i vlastních prodejen. V roce 1997 mělo naše pekařství již celkem 7 vlastních prodejen, a to v Lovosicích, Litoměřicích, Ústí nad Labem, 2 prodejny v Mostě, Litvínově a v neposlední řadě v Třebenicích. Na konci roku 2009 byla otevřena v pořadí již osmá prodejna, a to v Praze a plánuje se otevření deváté prodejny v Teplicích.

opzNázev projektu: Podnikové vzdělávání Šubrt
Registrační číslo: CZ.03.1.52/0.0/0.0/16_043/0005129
Doba realizace projektu: 1.3.2017 – 28.2.2019

Naše společnost realizuje projekt v rámci výzvy 03_16_043 Podnikové vzdělávání zaměstnanců. Cílem je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců, zajištění souladu jejich kvalifikací a kompetencí s požadavky na vykonávané pracovní činnosti, čímž bude zvýšena konkurenceschopnost podpořených zaměstnanců na trhu práce. Projekt je spolufinancován Evropskou unií.